Anaokulundan İsteyin Atlıkarınca Çocukevi Yaratıcı Nesiller Zeki Çocuk Anaokulu
YARATICI NESİLLER KREŞ
İstanbul Anaokulları >> Sancaktepe Anaokulları >>Sancaktepe Anaokulu
     
YETKİLİ Sema Kaya
ADRES Veysel Karani Mah.Kanuni Cad.Rings İstanbul R blok Sancaktepe/ İstanbul
TELEFON 0216 510 65 66 - 0533 405 66 77
WEB www.yaraticinesiller.com
MESAJ MESAJ GÖNDER

AÇIKLAMA


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Yaratıcı Nesiller Anaokulları Sancaktepe Olarak;
Sabah 07:30-18:30 Saatleri arasında tam gün, yarım gün, oyun grubu, saatlik bakım, hafta sonu bakımları olarak hizmet vermektedir.
Yaratıcı Nesiller Kreş Sancaktepe de, Sabah Kahvaltısı, Öğlen Yemeği, İkindi Kahvaltısı, olmak Üzere 3 öğün yemek kurumumuzda aşçımız tarafından yapılmaktadır.
Hiç bir ürünlerde kesinlikle hazır gıda kullanılmamaktadır ve mevsimine uygun sebze ve meyveler tüketilmektedir.
Yaratıcı Nesiller Anaokulu Sancaktepe, 375 m2 kapalı alana sahip, ayrıca geniş bahçe içinde yaş grubuna uygun özel olarak dizayn edilmiş sınıflar, etkinlik Odası, branş sınıfları, uyku odası sanat etkinlik odası ve yemek salonu olmak üzere yeterli eğitim donanımına ve fiziki koşullara sahiptir.
Eğitim programlarımız yaş gruplarına uygun olarak çoklu zeka kuramı Gems (Fen ve Matematik) Scamper (Farklı Düşünme Etkinlikleri) Reggio (Proje Tabanlı Öğretim Uygulamaları)ve High Scope (Aktif Öğrenme) Değerler Eğitimi ve Montessori Yöntemleri uygulanmaktadır.
Fen ve Doğa çalışmaları anadili etkinliği, oyun etkinlikleri ve okuma yazma hazırlık çalışmalarının yanı sıra haftada beş Gün İngilizce, Yaratıcı Drama, Müzik Orff Perküsyon, Dans, Bale, Satranç ve Halk Oyunları dersleri ile çocukların bütünsel gelişimleri desteklenerek yetenek ve becerileri keşfedilerek geliştirilmektedir.
Yaratıcı Nesiller Yuva Sancaktepe de, eğitmenlerimiz Çocuk Gelişimi Mezunu alanında PROFESYONEL VE tecrübeli eğitmenlerdir.
Kurum Pedagoğu tarafından çocuklarımızın Gelişimi Takip Edilerek testler uygulanmaktadır. Velilerimize rehberlik hizmeti sunulmaktadır.
Öğrencilerimiz kuruma girdikleri andan itibaren Allianz Sigorta tarafından sigortalıdır.
Okullarımız 24 Saat gözetim altındadır. Dilediğinizde anaokulu muza gelip çocuğunuzu izleyebilirsiniz.
Yaratıcı Nesiller Anaokulu Kartal, Sultanbeyli, Samandıra, ve Sancaktepe bölgelerine hizmet vermektedir. Servis hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Eğitim hayatına Küçük Dahiler Anaokulu Sancaktepe diye başlayan anaokulumuz isim değiştirerek Yaratıcı Nesiller Anaokulu Sancaktepe olarak Rings İstanbul Sitesi içerisinde devam etmektedir.
Eğitim sizin için esassa sizleri Yaratıcı Nesiller kreş Sancaktepe ye bekleriz.

 
Facebook Paylaş
Sancaktepe Yaratıcı Nesiller Anaokulu