Anaokulundan İsteyin Atlıkarınca Çocukevi Yaratıcı Nesiller Zeki Çocuk Anaokulu
PİNOKYO ANAOKULU
İstanbul Anaokulları >> Pendik Anaokulları >> Pinokyo Anaokulu
     
YETKİLİ Psikolog İlknur Gökçe - Savaş Tekmen
ADRES Eşref Bitlis Cad. No:1 Dumankaya Trend Sitesi Kurtköy - Pendik / İSTANBUL
TELEFON 0216 683 34 55
WEB www.pinokyoanaokulu.k12.tr
MESAJ MESAJ GÖNDER
AÇIKLAMA

0-6 Yaş bebeklik ve okul öncesi dönem, çocuklarımızın geliştiği, öğrendiği, olumlu davranışlar kazandığı en önemli dönemdir. İlk çocuklukta kazanılan beslenme alışkanlıkları, beden sağlığı ve kişilik yapısının çocuklukla, ergenlikte ve yetişkinlikte de aynı yönde gelişme şansı çok yüksektir. Çocuklarımızın mutlu sağlıklı öğrenerek geçirdikleri okul öncesi dönem,akademik başarınında temeli olacaktır.

Biz PİNOKYO BEBEK VE ÇOCUK EVLERİ olarak 1994 yılından bugüne kadar küçükyalı da kesintisiz sürdürdüğmüz eğitim ve öğretimimize bu yıl kurtköy okulumuzuda katarak daha büyük bir aile olduk.

Amacımız kendi yaşının gerekliliğini yerine getirebilen, kendi yaşıtlarıyla beraber büyüyecek, kısaca çocuk olmanın keyfine varan nesiller yetiştirmek, sağlam temellerin üzerine akademik eğitimini koymanın önemini bilen eğitimciler olarak toplumla ve yaşıtlarıyla doğru iletişim kuran, doğaya ve insanlara saygılı, empati duygusu gelişmiş,çağdaş Atatürk'çü düşünce ışığında çocuklar yetiştirmek istiyoruz. Mezunlarımızın üniversite sıralarında olması haklı gururumuzdur.

Bizleri daha iyi tanımak, eğitim ve öğretim felsefemizi öğrenmek, oyun, eğitim, uyku ve yemek bölümlerimizi görmek için sizleri okullarımızda ağırlamaktan mutlu olacağız. Okul, Aile, Çocuk üçgeninde büyük bir Aile olmak dileğiyle...

 
Facebook Paylaş
Kurtköy Pinokyo Anaokulu Etkinlikleri