Anaokulundan İsteyin Atlıkarınca Çocukevi Yaratıcı Nesiller Zeki Çocuk Anaokulu
ZAMAN ANAOKULU
İstanbul Anaokulları >> Maltepe Anaokulları >> Adatepe Anaokulları
     
YETKİLİ Kurucu : Selma Özcan
ADRES Şehit Hikmet Alp Cad. Gelişim Sok. Kazıtaş Site İçi Villa 1
Adatepe - Maltepe - İSTANBUL
TELEFON 0216 417 70 80 - 0553 306 30 25
WEB www.
MESAJ MESAJ GÖNDER

AÇIKLAMA

 

 

Zaman Anaokulu İdealtepe Maltepe olarak bizler, okul öncesi özel eğitime, alışıla gelmiş klasik anaokulu, yuva ve kreş kavramlarından uzaklaşarak tamamen farklı eğitim ve öğretim çerçevesinden bakıyoruz.
Milli Eğitim Bakanlığı na bağlı, Okul öncesi eğitimde Anaokulu muzdaki, her uygulamamız bilimsel ve teknik temellere dayanmakta, aynı zamanda zamanımızın getirdiği tüm yeniliklerin ve özellikle sorumluluklarımızın farkındayız. Özel Zaman Anaokulları Maltepe,  çağdaş ve yenilikçi, aynı zamanda sevgi ile bütünleşmiş Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı ‘na bağlı anaokulu yani  okul öncesi eğitim kurumudur. “ Özel başarıları iyi planlanmış ve büyük başlangıçlar getirir ” mantığıyla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.
Anaokulumuzda eğitim gören Çocuklarımız hayata ilk adımlarını bizimle atarken, sağlam ve iyi temellere dayalı modern bir başlangıç yapabilmeleri bizim en büyük hedeflerimizdendir. Anaokulumuzdaki çocuklarımızın kendilerine güvenebilen, sorgulayan ve araştırarak öğrenen, taklitçi ve özenti bir zihniyetten çok, kendine ait özel düşünceleri olan yaratıcı, kendi yeteneklerinin farkında olan, sağlam ve iyi alınmış bir terbiyeli karakter yapısına sahip, özellikle sevgi ile harmanlanmış, saygı ile özgüveni sağlanmış, vicdan sahibi, iyi birer birey olabilmeleri için gerekli temelleri atabilmek, her milletin geleceğe yaptığı en önemli yatırımıdır. Maltepe Zaman  Anaokulu İdealtepe olarak; bize emanet edilen en büyük varlığımız, hazinemiz olan çocuklarımızı geleceğe emin ve güvenle hazırlıyoruz.
Eğitim önce çocuğun ailesinden başlar diyerek, siz değerli velilerimizi de eğitime yani Zaman Anaokulu Maltepe ye  davet ediyoruz. Özel Zaman Anaokulu Adatepe Maltepe özellikle çalışan ebeveynleri düşünerek esnek çalışma saatleri uygulamaktadır. Gerekli durumlarda okulumuzun açılış ve kapanız saatleri özel olarak velilerimizin iş durumuna göre ayarlanmaktadır. Anaokulu muzda Servis Hizmeti verilmektedir. Rehberlik öğretmeni desteğiyle çocuklarımız desteklenmekte ve ailelere bilgi verilmektedir. Adatepe Zaman  Anaokulu’ nda başta yabancı dil ( ingilizce ) olmak üzere, modern dans,  drama,  akıl oyunları, mental aritmetik gibi branş dersleri uygulanmaktadır. Yazın branş derslerimize ek olarak yüzme ve diğer yaz aktiviteleri yapılmaktadır. Sizleri ve çocuklarımızı klasik anaokulu mantığından farklı, yeni bir Okul Öncesi Eğitim anlayışı ile Zaman Anaokulu Adatepe Maltepe ye  bekleriz.
Zaman Anaokulu Adatepe Maltepe
‘’ Zamanın amacı, amacı olan zamandır. ‘’
 
Facebook Paylaş
 Anaokulu Etkinlikleri