Anaokulundan İsteyin Atlıkarınca Çocukevi Yaratıcı Nesiller Zeki Çocuk Anaokulu
RÜZGARGÜLÜ ÇOCUKEVİ
İstanbul Anaokulları >> Maltepe Anaokulları >> Bağlarbaşı Çocuk Yuvası
     
YETKİLİ Ebru Güçlüten KORKUT - 0538 288 22 88
Avukat - Sosyal Çalışmacı
ADRES Bağlarbaşı Mah. Cemalbey Cad. Destan Sok. No: 9 Maltepe İstanbul
TELEFON 0216 442 29 54
WEB www.ruzgarguluanaokulu.com
.
MESAJ MESAJ GÖNDER

AÇIKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Rüzgargülü Çocuk Evi / MALTEPE güvenli, temiz, sıcak bir ortamda deneyimli öğretmenleri ile 3-6 yaş (25-72 ay) grubu çocuklarımıza aktif, yenilikçi ve planlı bir eğitimi, okul - aile dayanışması içinde vermektedir. Tam – esnek - yarım gün ve miniklerimiz için oyun gruplarımız mevcuttur.

Rüzgargülü Çocuk Evi – Maltepe ‘ nin eğitim amaçlarının başında Atatürkçü düşünce yapısına sahip, başkalarının haklarına saygılı, özgüveni olan, kararlar alarak uygulayabilen, araştırmacı, yaratıcı, pozitif çocuklar yetiştirmek gelmektedir. Rüzgargülü Çocuk Evi 'nİn hedefi , bulunduğumuz çağın verdiği imkanları da kullanarak ülke, insan, doğa sevgisini bilen, büyüklerine saygı duyan, küçüklerini koruyan, çalışkan, kendine güvenen, bedensel, zihinsel, sosyal ve duygusal yönden hayata ve ilköğretime hazır bireyleri sizlerin de yardımıyla yetiştirmektir. Rüzgargülü Çocuk Evi – Maltepe olarak bizler , yalnızca çalışan ailelerin faydalandığı sadece bakım hizmeti veren bir eğitim kurumu değildir. Yeni nesil bilinçli ebeveynler okul öncesi eğitimin gerekliliğini kavramış durumdadır. Bizler de bu ihtiyacı karşılamak için buradayız. Sizleri ve en değerli varlığımız olan çocuklarımızı Rüzgargülü Çocuk Evi farkını yaşamaya çağırıyoruz.

Rüzgargülü Çocuk Evi ‘ nde İngilizce (her gün), dans, bale, folklor, müzik branş derslerimiz ve psikolog eşliğinde yapılan drama çalışmalarımız mevcuttur. Öğretmenlerimiz önlisans mezunudur. Her grup iki eğitmenden oluşur. Psikologumuz gün boyu daha iyi eğitim verebilmek için bulunmaktadır.

Anasınıfının eğitim-öğretimi emekli ilköğretim öğretmeni tarafından koordine edilmektedir. Rüzgargülü Çocuk Evi ‘ nde, Sütaş ve Activex ürünleri kullanılmaktadır. Çocuklarımız ve çalışanları Anadolu İşletme Sorumluluğu Sigortasıyla korunmaktadır.

Rüzgargülü Çocukevi
Balarbaşı Mahallesi – Yalı Mahallesi - Maltepe

Facebook Paylaş
Rüzgargülü Çocukevi Etkinlikleri