Anaokulundan İsteyin Atlıkarınca Çocukevi Yaratıcı Nesiller Zeki Çocuk Anaokulu
KÜÇÜK DAHİLER ANAOKULU - Cevizli
İstanbul Anaokulları >> Maltepe Anaokulları >> Cevizli Anaokulları
     
YETKİLİ Arzu Bahçecioğlu
ADRES Cevizli Mah. Cengiz Çıkmazı Cengiz Sok . No:1 Cemalbey
Maltepe - İSTANBUL
TELEFON 0216 442 84 89
WEB www.kucukdahileranaokulu.com
MESAJ MESAJ GÖNDER
KROKİ E-5 Geliş Krokisi için tıklayınız
KROKİ Minibüs Yolu Geliş Krokisi için tıklayınız

AÇIKLAMA

 

 

 

 

 
 

 

 


Küçük Dahiler Anaokulları Cevizli Şubesi olarak; Sizlerin en değerli varlığı çocuklarınıza sevgi dolu sıcak, güvenilir bir ortamda konusunda son derece uzman eğitim kadrosu ve personelimizle hizmet vermekteyiz.

Cevizli Küçük Dahiler Anaokulları, sabah 07:00 akşam 19:30 saatleri arasında, Tam gün, yarım gün, oyun grubu olarak faliyet göstermektedir.

Sınıflarımız da yaş gruplarına uygun olarak gerekli, özel olarak dizayn edilmiş eğitim malzemeleri ve teknik donanımlarına uygun olarak hazırlanmıştır.

Eğitim Programlarımız, Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı, Eğitim Müfredatına uygun olarak Montessori ve Çoklu Zeka Kuramına uygun olarak hazırlanmakta ve uygulanmaktadır.

Küçük Dahiler Anaokulları Cevizli 24 Saat Kamera sistemi ile kayıt altındadır.Velilerimiz istedikleri zaman okulumuzda çocuğunu izleyebilirler.

Anaokulu ' muzda psikoloğumuz çocuklarımızı,tek tek gözlemlemekte ve özel testler uygulayarak gelişimlerini takip etmekte, gelişim raporu - veli görüşmeleri ile bilgilendirmektedir. Belirli zamanlarda periodik olarak, aile içi temel eğitim semineri düzenlemekte ve ailelerimize danışmanlık hizmeti sunmaktadır

Küçük Dahiler Anaokulları Adatepe Şubesi Maltepe
Küçük Dahiler Anaokulları Cevizli Şubesi Maltepe

 
Adatepe Anaokulu
Facebook Paylaş
Küçük Dahiler Anaokulu Etkinlikleri