Anaokulundan İsteyin Atlıkarınca Çocukevi Yaratıcı Nesiller Zeki Çocuk Anaokulu
KARTAL MELEĞİM ÇOCUK EVİ
İstanbul Anaokulları >> Kartal Anaokulları >> Meleğim Kreş
     
YETKİLİ Duygu Burçin KIRCA  0551 860 23 87
ADRES Atalar Mah. Doğu Cad. Avcı Sok. NO: 8/A 
Kartal / İSTANBUL
TELEFON 0216 517 66 66
WEB  
MESAJ MESAJ GÖNDER

AÇIKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meleğim Çocuk evi Atalar Kartal 2 - 6 yaş çocuklara okul öncesi eğitim sunan, özel eğitim kurumudur. Kartaldaki Anaokulları arasında bulunan Meleğim Anaokulu, ATATÜRK ilke ve inkilaplarına bağlı, çağdaş ve yeniliklere açık, kalite odaklı, başarılı olmayı ekip bilinci ve aileler ile paylaşan, kurumsal duyarlılığı olan, açık, etkin dinleme ve anlama ilkesini benimsemiş güvenli bir Çocukevi'dir.
Meleğim Anaokulları kartal da, yaratıcılık ve yenilik esastır. Bize emanet ettiğiniz çocuklarımıza gelişim alanlarına, amaç ve kazanımlara göre gruplandırılarak, çok yönlü özel bir gelişim uygulamaktayız. Meleğim Anaokulu Kartal , okul öncesi ve kreş eğitimini, danışmanlık hizmeti ve ailelerle birleştirerek alanında Uzman eşliğinde, özel eğitim sistemi anlayışı ile ‘’ ÇOCUKLA BİRLİKTE YAŞAMAK, ÖĞRENMEK ve BÜYÜMEK ’’ felsefesini benimsemiş, yaparak ayrıca yaşayarak öğrenme metodunu uygulayan çağdaş bir eğitim kurumudur.

Meleğim Anaokulu Kartal da haftanın 4 günü çocuklarımızın yaş ve gelişimleri göz önünde bulundurularak belirli saatlerde İngilizce yabancı dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca haftada 1 er gün bale, yaratıcı drama ve müzik, ( orff ) satranç, ebru, seramik, jimlastik etkinleri anaokulumuzda uygulanmaktadır.
Meleğim Anaokulu Kartal olarak bizlerin, Kartal, Maltepe nin tüm semt ve bölgelerine Servis Hizmetimiz bulunmaktadır. Anaokulumuzda eğitim gören çocuklarımızın Anne ve babalarının çalışma saatleri düşünülerek, Anaokulumuzun çalışma saatleri düzenlenmektedir.
Özel Meleğim Kreş Kartal ın özel olarak dizayn edilmiş binası, okul öncesi eğitime uygun olarak hazırlanmıştır. Geniş ve güneş gören aydınlık sınıflarımızda çocuklarımız en iyi eğitim alabilecekleri ortam titizlikle hazırlanmıştır. Farklı ve eğitici materyallerle döşenmiş oyun köşeleriyle, çocuklarımızın eğitim ve sosyal gelişimini destekleyen oyun odaları bulunmaktadır. Sınıflarımız ve binamızda her nokta çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği düşünülerek özel olarak dizayn edilmiştir. Kartal daki anaokulları ve Atalar daki kreşler arasında bulunan yuvamız, tamamen çocuk güvenliğine uygun hale getirilmiştir. Anaokulumuz Kartal daki Adliye ye, Maltepe Park Carrefoursa ya, Vadikule ve Gökdeniz Kartal Rezidans a, ayrıca Soğanlık, Esentepe, Rahmanlar, Cevizli ye yakın konumuyla merkezi bir alandadır.
Meleğim Anaokulu Kartal da öğrencilerimize her gün, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısından oluşan üç öğün yemek verilmektedir. Yemek Menüsü, dengeli beslenmeyi gözeterek, konusunda deneyimli diyetisyen eşliğinde titizlikle hazırlanmaktadır. Yiyecek malzemelerimiz, güven duyduğumuz özel markalardan seçilmekte ve alışverişlerimiz günlük olarak yapılmaktadır. Yemeklerimiz, Anaokulumuzun mutfağında, hijyen koşulları göz önüne alınarak günlük olarak pişirmektedir. Meleğim Yuva Kartal da 200 m2 bahçe içerisinde özel gün ve doğum günü kutlamaları, her zaman mutlu olacağımız ailelerimizle kaynaşmakta ve hoş özel zamanları beraber paylaşmaktayız. Temiz havanın çocuk gelişiminde ve sağlığına olumlu etkilerini göz önünde bulundurarak soğuk ve yağışlı havalar dışında her mevsimde geniş ve özenle düzenleşmiş bahçemizi kullanmaktayız.
Sizleri ve çocuklarımızı, Sevginin buluştuğu yere, yani Özel Meleğim Anaokulu Kartal a bekleriz.
Meleğim Anaokulları Kartal
Duygu Burçin Kırca 0 551 860 23 87
Kurucu

Facebook Paylaş