Anaokulundan İsteyin Atlıkarınca Çocukevi Yaratıcı Nesiller Zeki Çocuk Anaokulu
ÇİKOLATA ANAOKULU
İstanbul Anaokulları >> Kartal Anaokulları >> Çikolata Anaokulu
   
YETKİLİ Kurucu : Sevil Çapa 0 532 651 08 25
ADRES Cevizli Mah. Vakfıkebir Sok. No: 4 Kartal / İSTANBUL
TELEFON 0216 459 87 15
WEB www.cikolataanaokulu.k12.tr
MESAJ MESAJ GÖNDER
KROKİ E5 Geliş Krokisi için tıklayınız

AÇIKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÇİKOLATA ANAOKULU
‘’Hayatların en tatlı yolu’’

HAKKIMIZDA
Çikolata Anaokulu, 2-6 yaş çocuklarına, okul öncesi eğitim veren T.C.M.E.Bakanlığı’na bağlı, özel eğitim kurumudur. ATATÜRK devrimlerine ve ilkelerine bağlı, eğitim ve öğretim yeniliklerine açık olan, kaliteyi ön plana çıkartmış, açık, etkin dinleme ve anlama prensibini benimsemiş bir kurumdur. Çikolata Anaokulunda yaşayarak,görerek,inceleyerek öğrenme felsefesi esastır. Gelişim alanlarına göre(Pisiko motor,sosyal duygusal,dil,bilişsel,özbakım) amaç ve kazanımlar gruplandırılarak çok yönlü gelişim sağlanmaktadır. KADROMUZ
Alanlarında uzmanlaşmış branş ve sınıf öğretmenleri,deneyimli ve sevecen eğitim kadrosu, kurumsal duyarlılığı ilke edinmiş , konusunda uzman psikolog gözetimi altında,son derece güvenli servis taşımacılığı ile hizmet vermekteyiz.Okulumuz sabah 07:00 Akşam 19:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup,çocuklarımız yaşlarına göre gruplandırılmış,özel dizayn edilmiş sınıflarda eğitim almaktadırlar.
EĞİTİM FELSEFEMİZ
Çocuklarımıza akademik, sosyal ve özel yaşamlarının tüm başarı temellerini destekleyen 'Yaşayarak öğrenme' sistemini uygulamaktayız. Çikolata anaokulunda ,eğitim gören çocuklarımıza özel olarak hazırlanmış Aktif Öğrenim Programı, çocukların bireysel gelişimlerini, yeteneklerini ve yaratıcılığı artırmaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Sınıflarımız ve eğitim materyalimiz ve aktivitelerimiz, bu bilinçle hazırlanmış olup ,özel eğitim programımızı en etkili şekilde destekler. Çocuklar bu özel eğitim programının her anından zevk alarak öğrenirler.
ETKİNLİKLERİMİZ
Türkçe Dil Etkinlikleri
Orff Çalışmaları(Beden ve Beyin Jimlastiği)
Matematik Çalışmaları
Fen ve Doğa çalışmaları
Gezi ve Gözlem
Sinema ve Tiyatro
Veli Etkinliklerimiz
BRANŞ DERSLERİMİZ
Müzik
Drama
İngilizce
Satranç
Bale ve Modern Dans

''EĞİTİM BİR KOŞU DEĞİL KEŞFEDİCİ BİR YÜRÜYÜŞTÜR'
Bizimle bu yolu yürürmüsünüz?

 
Facebook Paylaş
Çikolata Anaokulu Etkinlikleri