Mutlu Dünya Anaokulu Küçük Dahiler Çocukevi Devir Anaokullar Atlıkarınca Çocukevi Yaratıcı Nesiller Zeki Çocuk Anaokulu
TAN MAVİ BEYAZ ÇOCUKEVİ
İstanbul Anaokulları >> Kadıköy Anaokulları >> Feneryolu Kreş
     
YETKİLİ Pedagog A. Nilüfer ÖKTEMER
ADRES Yazıcıbaşı Lale Sok. NO:8 Feneryolu - Kadıköy - İSTANBUL
TELEFON 0216 338 81 38 - Fax: 0216 338 01 16
WEB www.tanmavibeyazcocuk.k12.tr
MESAJ MESAJ GÖNDER

AÇIKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 PEDAGOG A. NİLÜFER ÖKTEMER İLE 1973 TEN BERİ

ÇOCUĞUNUZUN BAŞARILI GELECEĞİ İÇİN BURADAYIZ.

TANMAVİBEYAZ ANAOKULU Feneryolu Kadıköy olarak bizler; eğitim anlayışı maksimum çocuk mutluluğu üzerine kurulmuş olup var olan tüm programlar ve uygulamalar bu prensibe göre belirlenmiştir. Kişiliğin temellerinin atıldığı 0-6 yaş arasındaki öğrenme hızının en yüksek olduğu bu dönemde, programlarımızı özellikle bireysel farklılıklar göz önünde tutularak, çocuklarımıza PEDAGOG ve PSİKOLOG yönetimindeki uzman kadrolarımızla, 40 yıllık deneyimimizle, özgürce gelişebilecekleri çoklu, çeşitli, sevgi dolu pozitif uyarılar ortamında, arkadaşlara, değişik seslere, değişik görüntülere, değişik davranışlara yer verecek şekilde hazırlamış bulunuyoruz.. Bütün bunları yaparken 0-6 yaşın bir bütün olduğu bilinciyle bu dönemde bizler çocuklarımızı anne babalarla birlikte yetiştirmekteyiz.Bu süreç boyunca aile danışmanlığı çalışmalarımız yoluyla gördüklerimizi, öğrendiklerimizi, yaşadıklarımızı her şeyi ailelerle paylaşarak çocuklarımızın gelişimine yardımcı oluyoruz. Hassas okul öncesi gelişim dönemindeki çocuklarımızı kalıplaşmış programlar yerine, onların seçme ve zamanlamaları ile uyumlu modern sistemlerle eğitiyoruz.

TAN MAVİ BEYAZ ÇOCUK EVİ FENERYOLU KADIKÖY OLARAK BİZLER; uyguladığımız etkinliklerin tümü sadece ve sadece oyun psikolojisi ile gerçekleştirildiğinden çocukların duygusal,bilişsel kişilik oluşumları da dengeli bir biçimde yapılanmaktadır .Katılımcı etkin eğitim anlayışıyla çocuklarımızın duygusal gelişimlerini yönlendiriyor, güvenli bir kişilik oluşturmalarını sağlıyoruz.

Yarının büyükleri olacak çocuklarımızın bedensel, sosyal, bilişsel, duygusal gelişimlerini sağlamak üzere bilimsel eğitim programları yoluyla yaptığımız çağdaş uygulamalar için kullandığımız mekan 450 metrekare kapalı alanlı tripleks bir binadır. Okul öncesi eğitim için gerekli her türlü araç ve gereç bol miktarda kullanılmaktadır. 500 metrekare halı kaplı çepe çevre bahçemiz açık hava etkinlikleri için tam donanımlıdır.

AKTİVİTELERİMİZ,OYUN ETKİNLİKLERİ, SANAT ETKİNLİKLERİ, TÜRKÇE DİL ETKİNLİKLERİ, MÜZİK ve ORFF ETKİNLİKLERİ, YARATICI DRAMA ETKİNLİKLERİ, UYGULAMALI HAREKET, İLKÖĞRETİME HAZIRLIK
(OKUL OLGUNLUĞU KAVRAMI) ETKİNLİKLERİ, GEMS ETKİNLİKLERİ, FOLKLÖR,BALE,SATRANÇ,YOGA ETKİNLİKLERİ,MATEMATİK ETKİNLİKLERİ, İNGİLİZCE PROGRAMLARIMIZ GİBİ ETKİNLİKLER İLE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Tan Mavi Beyaz Anaokulu Feneryolu Kadıköy

 

 

 

 

Facebook Paylaş
Anaokulu Etkinlikleri