Anaokulundan İsteyin Atlıkarınca Çocukevi Yaratıcı Nesiller Zeki Çocuk Anaokulu
KIRLANGIÇ ANAOKULU
İstanbul Anaokulları >> Kadıköy Anaokulları >>Feneryolu Anaokulu
     
Kırlangıç Anaokulu
YETKİLİ Kurucu Müdür Sevil Can ÖZDEMİR
ADRES Feneryolu Sok. NO:53 / A Feneryolu – Kadıköy
TELEFON 0 216 338 63 91
WEB www.kirlangicanaokulu.com
MESAJ MESAJ GÖNDER

AÇIKLAMA


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kırlangıç Anaokulu Feneryolu – Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakasının 1966 da kurulan  ilk resmi anaokulu faaliyeti gösteren İnci Abla Anaokulu ‘nun devamıdır. İnci  Abla Anaokulu 38 yıl faaliyet gösterdikten sonra 2004 yılında Kurum Kırlangıç Anaokulu Feneryolu Kadıköy olarak isim değiştirmiş ve Anaokulu eğitimi faaliyetine devam etmektedir. 2000 yılında sıfırdan yapılan Okul binası özellikle Anaokulu na göre dizayn edilerek yapılmıştır. Bu anlamda İstanbul’ da Anaokulu olarak inşa edilen sayılı yerlerdendir. Her bir Eğitim sınıfımızın içerisinde kullanıma hazır o sınıfa özel lavabolar bulunmakta, tüm kurum yerden ısıtmalı ve ayrıca tavanlarda ve yerlerde kullanılan ahşaplarla okulda sıcak bir aile ortamı oluşturulmuştur.

Kırlangıç Anaokulları Feneryolu Kadıköy olarak bizler inanıyoruz ki eğitimin temeli ‘’ sevgi ‘’ dir. Özellikler çocuklarımızın yaşamlarının ilk yıllarında ne kadar başarılı oldukları değil ne kadar ‘’ mutlu ‘’ oldukları önemlidir. Başarı zamanla kazanılacak bir durumken, mutluluk o kadar kolay kazanılan bir durum değildir. Mutlu çocuk kendini, etrafını sever, ne istediğini bilir, kendisi ve etrafı ile barışık, hayalleri vardır, hoşgörü gösterir, sabırlıdır. Bu durum zamanla başarıyı da beraberinde getiröektedir. Kırlangıç Anaokulu Kadıköy olarak bizim yapmak istediğimiz de budur. Çocuklarımızın mutlu bir birey olarak yetişmesi, öz güvenini geliştirmesi, kendi öğrenme yollarını seçmesi, aynı zamanda akademik başarıya ulaşmaları. Her çocuk farklı hızda ve farklı şekilde öğrenir, sınav sistemine endekslenmiş eğitim müfredatının hakim olduğu ülkemizde, daha okul öncesi dönemden itibaren, çocuklarımızın gelişim dönemleri göz ardı edilerek büyük eğitim ve öğretim hedefleriyle karşılaşmakta, yaşlarının çok üzerinde beklentiler oluşturulmaktadır. Bunun farkında olana Özel  Kırlangıç Anaokulu Feneryolu Kadıköy de tüm çocuklarımızın eğitim uygulamaları, çocukların ilgi alanları ve bireysel becerilerine göre düzenlenmektedir. Yaparak, yaşayarak öğrenme temel hedefimizdir.

İstanbul Lider Kırlangıç Anaokulu Kadıköy olarak; okulumuzda sabah, öğle ve ikindi kahvaltısı olarak çocuklarımıza 3 öğün yemek vermekteyiz. Tüm yemekler kendi mutfağımızda hijyen kurallarına dikkat edilerek aşçımız tarafından hazırlamaktadır. Yemeklerimizde kullanılan tüm ürünler özel markalardan seçilmekte ve organik ürünler kullanılmaktadır.

Kırlangıç Anaokulu Feneryolu ‘ nun, kuruma ait servis aracı bulunmaktadır. Kadıköy, Caddebostan, Feneryolu, Bağdat Caddesi, Moda, Göztepe, Suadiye, Bostancı, Maltepe, Kartal ve tüm semt ve mahallelere servis hizmetimiz bulunmaktadır. Kurumumuza ait araçla, mutlaka kurum hostesi eşliğinde, öğrencilerimiz evlerinden alınmakta ve yine evlerine teslim edilmektedir. Kurumumuz çalışan anne ve babaları da düşünerek esnek servis saatleri uygulaması yapmakta olup, annelerin ve babaların çalışma saatlerine uygun servis hizmeti vermektedir.

Bizler çocuklarımızı seviyoruz. Sizlerde çocuklarınızın ‘’ sevgi ‘’ ile büyümesini ve eğitim almasını istiyorsanız, sizleri KIRLANGIÇ ANAOKULU – FENERYOLU KADIKÖY ‘e bekleriz. Unutmayın her şey ‘’ sevgi ‘’ ile başlar.

Kırlangıç Anaokulu – Feneryolu Kadıköy

Herşey ‘’ sevgi ‘’ ile başlar.

0 216 338 63 91

 

Facebook Paylaş