Anaokulundan İsteyin Atlıkarınca Çocukevi Yaratıcı Nesiller Zeki Çocuk Anaokulu
İZCİ ANAOKULU SUADİYE
İstanbul Anaokulları >> Kadıköy Anaokulları >> Suadiye Anaokulu
     
YETKİLİ Melek KURTOĞLU - Seyhun KURTOĞLU 0533 423 26 55
ADRES Emin Ali Paşa Cad. No:86/B Suadiye - Kadıköy - İSTANBUL
TELEFON 0216 445 61 71
WEB www.izcianaokulu.k12.tr
.
MESAJ MESAJ GÖNDER

AÇIKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖZEL İZCİ ANAOKULU - Suadiye / KADIKÖY

Özel İzci Anaokulu - Suadiye / KADIKÖY ; başarısı dünyaca kabul gören, Montessori Eğitim Sistemini tüm materyal ve gereklilikleri ile uzman kadrosuyla kuruluşundan bu yana başarı ile uygulamaktadır.

Montessori metodunun genel amaçları, çocuğun okula ve öğrenmeye pozitif tutum geliştirmesi, özgüven ve özsaygı geliştirmesi, konsantrasyon becerisi kazanması, kalıcı merakın beslenmesi, çocukta düzen duygusunun, planlama ve organizasyon becerilerinin geliştirilmesi, çocukta girişimde bulunma ve dışadönüklük özelliklerinin geliştirilmesi ve toplum içinde diğerlerini anlama ve kendini ifade etme becerisinin geliştirilmesidir.

Özel İzci Anaokulları - Bostancı / Kadıköy , uzman pedagog yönetimindeki , uzman eğitimci kadrosu ile Montessori Eğitim Sistemini, tüm eğitim sistemi içerisinde uygulanabilir olarak geliştirerek, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim Müfredatını çocuklar için kolay öğrenilebilir ve keyifli hale getirmektedir.

İzci Anaokulu - Suadiye 'de her çocuk özeldir. Yeteneklerine, kişilik gelişimine, zeka gelişimine uygun özel program uygulanır.Çocuklar Özel İzci Anaokulu’ nda hem öğrenir, hem eğlenir, hem başarılı olmanın keyfini yaşar.

İzci Anaokulu - Suadiye / Bostancı / Kadıköy

Facebook Paylaş
İzci Anaokulu Etkinlikleri