Anaokulundan İsteyin Atlıkarınca Çocukevi Yaratıcı Nesiller Zeki Çocuk Anaokulu
KIDS COUNTRY PRESCHOOL KEMERBURGAZ
İstanbul Anaokulları >> Eyüp Anaokulları >> Göktürk Anaokulu
     
YETKİLİ Özlem Eriklili - 0542 894 18 95
ADRES Göktürk Mah. Köprübaşı Cad. No: 7 / 1-2 Kemerburgaz
Eyüp - İstanbul
TELEFON 0 212 227 64 25
WEB www.kidscountrypreschool.com
MESAJ MESAJ GÖNDER

AÇIKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kids Country Preschool Göktürk Kemerburgaz, 2 - 6 yaş çocuklara anaokulu eğitimi sunan T.C Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, özel okul öncesi eğitim kurumudur. ATATÜRK ilke ve devrimlerine bağlı, yeniliklere açık, kalite odaklı, başarılı olmayı kadro bilinci ile paylaşan, duyarlılığı olan, etkin dinleme ve anlama ilkesini benimsemiştir. Kids Country Preschool Göktürk Anaokulları arasında, yaratıcılık ve yenilik esastır. Çocuklarımızın farklı gelişim alanlarına göre amaç ve kazanımlar gruplandırılarak çok yönlü özel bir gelişim sağlanmaktadır.

Göktürk teki anaokulları arasında, okul öncesi eğitimini, danışmanlık hizmeti ile birleştirerek alanında deneyimli Uzman Psikolog eşliğinde, özel eğitim metodu anlayışı ile ‘’ÇOCUKLA BİRLİKTE ÖĞRENMEK ve BÜYÜMEK’’ felsefesini benimsemiş, çağdaş ve modern bir eğitim kurumuyuz. Kids Country Preschool ( Çocuk ülkesi Anaokulu - Göktürk ) yuva, çocuk evi, kreş ve gündüz bakım evlerinden faklı olarak T.C. Milli Eğitim Bakanlığı nın eğitim ve öğretim müfradatını uygulamaktadır. Kemerburgaz ve Göktürk ün, tüm semt ve bölgelerine servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Anne ve babaların çalışma saatleri göz önünde bulundularak çalışma saatlerimiz esnetilmektedir. Özel olarak dizayn edilmiş modern mimari yapısı, okul öncesi eğitim kurumlarına, anaokulları na uygun olarak hazırlanmıştır. Güneş gören aydınlık sınıflarımızla çocuklarımız için en uygun eğitim ortamı titizlikle hazırlanmıştır. Farklı ve modern eğitici materyallerle zenginleştirilmiş oyun köşeleriyle, çocuklarımızın akademik ve sosyal gelişimini destekleyen oyun odalarının yanında, harekete dayalı etkinliklerin yapıldığı çok amaçlı oyun ve etkinlik salonlarımız bulunmaktadır.

Oyun alanlarımız ve binamızda her nokta çocuklarımızın güvenliği düşünülerek özel olarak dizayn edilmiştir. Kemerburgaz daki anaokulları ve Kemerburgaz kreşler arasındaki Anaokulu muz tamamen çocuk güvenliğine uygun hale getirilmiştir. Çocuklarımıza her gün, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısından oluşan üç öğün yemek verilmektedir. Hazırlanan yemek ler, dengeli beslenmeyi dikkat edilerek, konusunda uzman diyetisyen eşliğinde titizlikle hazırlanmaktadır. Yiyecek ve içecek malzemelerimizi, güven duyduğumuz özel markalardan seçiyor ve alışverişlerimizi günlük, taze olarak yapıyoruz. Yemeklerimiz Anaokulumuzun mutfağında hijyen koşulları göz önüne alınarak günlük pişirmektedir.

Kids Country Preschool Göktürk, özel gün ve doğum günü kutlamalarında aramızda görmekten her zaman mutlu olacağımız ailelerimizle kaynaşmakta ve hoş özel zamanları beraber paylaşmaktayız. Temiz havanın çocuk gelişiminde ve sağlığına olumlu etkilerini göz önünde bulundurarak yağışlı havalar dışında her mevsimde bahçemizi kullanmaktayız.

Kids Country Preschool Göktürk Kemerburgaz

Çocuk Ülkesi Anaokulu Göktürk Kemerburgaz

‘’ Çocuğunuz İçin İyi Bir Başlangıç ‘’

 

 
Facebook Paylaş
Kemerburgaz Anaokulu Etkinlikleri