Mutlu Dünya Anaokulu Küçük Dahiler Çocukevi Devir Anaokullar Atlıkarınca Çocukevi Yaratıcı Nesiller Zeki Çocuk Anaokulu
YARATICI ANAOKULU
İstanbul Anaokulları >> Beykoz Anaokulları >> Anadolu Hisarı Anaokulları
     
YETKİLİ Uz. Kln. Psikolog Zuhal Urcan
ADRES Göksu Evleri Begonya Sok. B 31 Anadolu Hisarı - Beykoz İSTANBUL
TELEFON 0216 465 16 13 - 0216 465 16 59 - 0546 272 97 55
WEB www.ozelyaraticianaokulu.com
MESAJ MESAJ GÖNDER

AÇIKLAMA

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


YARATICI AİLEMİZ

Anaokulumuz yaratıcı çocuklar yetiştiren, onların zengin iç dünyalarını ortaya çıkarmayı hedefleyen özel eğitim kurumudur. Anaokulu ' muzun Kurucusu ve Müdürü Uzman Psikolog Zuhal Urcan; TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Klinik Psikolojide mastır derecesi vardır. 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyeliği, Özel Bahçeşehir Koleji müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Okul öncesi eğitiminde 23. yılını sürdürmektedir.

Yaratıcı Anaokulu öğretmenleri, Üniversitelerin Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi bölümlerinden, yardımcı öğretmenlerimiz Meslek Liselerinin Çocuk Gelişi bölümünden mezundur. Her sınıfta 2 öğretmen bulunmaktadır. Eğitmenlerimiz kurumumuzda kazandıkları deneyim ile eğitim felsefemizi en iyi şekilde devam ettirmektedirler. Yaratıcı Anaokulu' ndaki tüm branş öğretmenleri, kendi dallarında uzmandır.

Yöntemimiz

Ülkemiz çocuklarının eğitimi için Anaokulları 'nda kullanılan yabancı eğitim yöntemlerini olduğu gibi transfer etmek yerine ÇOKLU ZEKA PROGRAMI ve HIGHSCOPE PROGRAMI , PROJE TABANLI EĞİTİM PROGRAMLARINI, harmanlayarak yarattığımız kendi eğitim sistemimizle okul öncesi eğitimde öncülüğümüzü sürdürüyoruz.
Nasıl mı?
Çoklu Zekâ alanlarını (Görsel, Sözel, Matematiksel, Mantıksal, Bedensel ve Kinestetik, İçsel-Kişiler arası, Doğa zekâsı) geliştirirken bunlardan en az ikisini harekete geçirerek çocuğun öğrenmesini kolaylaştırıyoruz. Çocukların öğrendiklerinin, ilgi çekici ve kalıcı olması için onların gözlemleri, incelemeleri, yaşamaları, keşfetmeleri, deneme ve yanılmaları için uygun ortam hazırlıyoruz. Bu ortam içinde farklı materyaller ile hayal güçlerini zenginleştirerek yaratıcılıklarını ortaya çıkarmayı hedefliyoruz.

Yaratıcı Anaokulu Kavacık Beykoz

 

 
Facebook Paylaş
Yaratıcı Anaokulu Etkinlikleri