Anaokulundan İsteyin Atlıkarınca Çocukevi Yaratıcı Nesiller Zeki Çocuk Anaokulu
YAŞAM ÇİÇEKLERİ ANAOKULU
İstanbul Anaokulları >> Ataşehir Anaokulları >>Ataşehir Kreş
   
YETKİLİ Sevda Özer - 0546 458 73 76
ADRES Atatürk Mah. Vatan Cad. No: 24 Ataşehir / İSTANBUL
TELEFON 0216 455 72 70
WEB www.yasamcicekleri.com
MESAJ MESAJ GÖNDER

AÇIKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

’KOŞULSUZ SEVGİYLE GELECEĞE’’

Her çocuğun, potansiyelinin en üst düzeyine kadar gelişmesi temel bir insan hakkıdır.

Yaşam Çiçekleri Anaokulu Ataşehir de bizler, Çocukların güçlü yönlerine odaklanarak kendi potansiyellerini en üst seviyeye getirebilmesi için ‘ Koşulsuz Sevgi ’ ile çalışıyoruz. İyi İnsan olma düşüncesini çocuklarımıza kazandırmayı görev ediniyoruz. Destekleyici ortamları çocuklarla paylaşarak yavrularımızı anne sıcaklığında yetişkinlerle birlikte olmalarını sağlıyoruz.

Yaşam Çiçekleri Anaokulu Ataşehir de, tüm Dünyada olumlu sonuçları ile tanınan High-Scope Okul Öncesi Eğitim Programı, uzman eğitim kadrosu ve gerekli donanımları sağlanarak uygulanmaktadır.  T.C. Milli Eğitim Bakanlığının Okul Öncesi Müfredatı ile uyumlu sürdürülen program ile öğrencilerimiz kendi öz değerlerine sahip olarak yetişmektedir.

Yaşam Çiçekleri Anaokulu nda  Native Speaker Öğretmen eşliğinde Tell Me More ile her gün İngilizce eğitimi, İkinci Yabancı Dil olarak İspanyolca eğitimi verilmektedir.

Çocuklarımız Yaratıcı Drama, Müzik-Orff, Modern Dans, Halk Oyunları, Satranç, Beden Perküsyonu branş derslerinin yanında Taichi ve Yoga ile kendilerini keşfediyorlar.

Rehberlik birimimizin her ay düzenleyeceği Anne-Baba okulları ile Velilerimiz Çocuk Eğitimi ile ilgili farkındalıklarını geliştiriyorlar.

Yaşam Çiçekleri Anaokulunda çocuklarımızı ‘’ Koşulsuz Sevgiyle ’’ eğitmek, birlikte keşfedip, beraber eğlenmek için bir çok yetişkin bekliyor……

Yaşam Çiçekleri Anaokulu Ataşehir

 

 

 

 

 

Facebook Paylaş
 Anaokulu Etkinlikleri