Anaokulundan İsteyin Atlıkarınca Çocukevi Yaratıcı Nesiller Zeki Çocuk Anaokulu
SİHİRLİ ORMAN ANAOKULU İÇERENKÖY
İstanbul Anaokulları >> Ataşehir Anaokulları >>İçerenköy Kreş
   
YETKİLİ Kurucu Müdür : Leyla SARIKAYA 0541 469 20 21
ADRES Karslı Ahmet Cad. Atiye Hanım Sok. No:5 İçerenköy - Ataşehir / İSTANBUL
TELEFON 0216 469 20 21
WEB www.sihirliormananaokulu.k12.tr/atasehir
MESAJ MESAJ GÖNDER

AÇIKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Sihirliorman Anaokulu İçerenköy Ataşehir Şubesi, Sihirli Orman Anaokulları nın 6. Şubesi olarak O.D.T.Ü Üniversitesi Psikoloji Bölümü Mezunu Leyla SARIKAYA tarafından kurulmuştur. 2 - 6 yaş çocuklara okul öncesi eğitim sunan, özel eğitim kurumudur. ATATÜRK ilke ve inkilaplarına bağlı, yeniliklere açık olan, kalite merkez odaklı, başarılı olmayı ekip bilinci ile paylaşan, kurumsal duyarlılığı olan, açık, etkin dinleme ve anlama ilkesini benimsemiş bir Çocukevi'dir.
Sihirli Orman Çocuk evi İçerenköy ATAŞEHİR de, yaratıcılık ve yenilik esastır. Çocuklarımızın gelişim alanlarına göre amaç ve kazanımlar gruplandırılarak çok yönlü özel bir gelişim sağlanmaktadır. Sihirli Orman Çocuk yuvası İçerenköy Ataşehir , okul öncesi kreş eğitimini, danışmanlık hizmeti ile birleştirerek alanında Uzman Psikolog eşliğinde, özel eğitim sistemi anlayışı ile ‘’ ÇOCUKLA BİRLİKTE ÖĞRENMEK ve BÜYÜMEK ’’ felsefesini benimsemiş, yaparak - yaşayarak öğrenme modelini uygulayan çağdaş bir eğitim kurumudur.
Anaokulumuzun Ataşehir in çevresi, tüm semt ve bölgelerine Servis Hizmeti bulunmaktadır. Anne ve babaların çalışma saatleri düşünülerek, çalışma saatlerimiz ayarlanmaktadır.
Sihirliorman Anaokulu Ataşehir Şubesi nin özel olarak dizayn edilmiş mimari projesi ve 2. derece tarihi eser binası ile okul öncesi eğitime uygun olarak hazırlanmıştır. Ferah ve güneş gören aydınlık sınıflarımızla çocuklarımız için en uygun eğitim ortamı titizlikle hazırlanmıştır. Farklı ve eğitici materyallerle zenginleştirilmiş oyun köşeleriyle, çocuklarımızın akademik ve sosyal gelişimini destekleyen oyun odalarının yanında, harekete dayalı etkinliklerin yapıldığı çok amaçlı salonumuz bulunmaktadır. Oyun alanlarımız ve binamızda her nokta çocuklarımızın güvenliği düşünülerek özel olarak dizayn edilmiştir. Ataşehir deki anaokulları ve İçerenköydeki kreşler arasında bulunan , yuvamız tamamen çocuk güvenliğine uygun hale getirilmiştir.
Öğrencilerimize her gün, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısından oluşan üç öğün yemek verilmektedir. Menü, dengeli beslenmeyi gözeterek, konusunda uzman diyetisyen eşliğinde titizlikle hazırlanmaktadır. Yiyecek malzemelerimizi, güven duyduğumuz özel markalardan seçiyor ve alışverişlerimizi günlük olarak yapıyoruz. Yemeklerimiz okulumuzun mutfağında hijyen koşulları göz önüne alınarak günlük pişirmektedir. Sihirli Orman Anaokulları Ataşehir, özel gün ve doğum günü kutlamalarında aramızda görmekten her zaman mutlu olacağımız ailelerimizle kaynaşmakta ve hoş özel zamanları beraber paylaşmaktayız. Temiz havanın çocuk gelişiminde ve sağlığına olumlu etkilerini göz önünde bulundurarak yağışlı havalar dışında her mevsimde bahçemizi kullanmaktayız.
Sizleri ve çocuklarımızı, Sevginin buluştuğu yere, yani 6 Şube olarak, Sihirli Orman Anaokulu İçerenköy ATAŞEHİR e bekleriz.
Sihirli Orman Anaokulu Ataşehir
Leyla SARIKAYA
Kurucu Müdür
   
Facebook Paylaş
Anaokulu Etkinlikleri