Anaokulundan İsteyin Atlıkarınca Çocukevi Yaratıcı Nesiller Zeki Çocuk Anaokulu
MİNİK TIRTIL ANAOKULU
İstanbul Anaokulları >> Ataşehir Anaokulları >> Ataşehir Kreş
   
YETKİLİ Kurucu : Leyla SARIKAYA 0541 469 20 21
ADRES Atatürk Mah. Atatürk Bulvarı Sok. No: 25/B Ataşehir - İSTANBUL
TELEFON 0216 548 23 00
WEB www.miniktirtilanaokulu.k12.tr
MESAJ MESAJ GÖNDER
AÇIKLAMA

Minik Tırtıl Anaokulu Ataşehir , T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ' nın , anaokulları için hazırladığı okul öncesi eğitim programına uygun olarak '' eğitim ve öğretim '' uygulamaktadır.

Minik Tırtıl Ataşehir Anaokulu zenginleştirilmiş eğitim programıyla, çocukların bireysel farklılıkları ve değişik ilgi alanları ön plana çıkartılmaktadır. Her yaş grubuna uygun özel olarak hazırlanan eğitim programımız, okul öncesi öğretmenliği bölümü mezunu öğretmenler eşliğinde çocuklarımıza verilmektedir. 3 - 6 yaş çocuklarının eğitim ve öğretim gördüğü Minik Tırtıl Ataşehir Anaokulu, İngilizce, İspanyolca, müzik, dans, drama ve satranç branşları, konusunda uzman branş öğretmenleri tarafından yürütülür.

Minik Tırtıl Anaokulu Ataşehir , kreş, çocukevi, çocukyuvalarından, farklı olarak, anaokulu ve okul öncesi eğitime uygun öğrenim ve öğretim hizmeti vermektedir. Minik Tırtıl Anaokulu Ataşehir 'in amacı bilgiyi ezbere dayalı olarak öğretmek değil araştırarak, yaşayarak, öğrenen özel bireyler yetiştirmektir. Bizler çocuklarımızın; sağlıklı, mutlu, neşeli,araştırmacı, sosyal, çevreci, özgüveni yüksek , cıvıl cıvıl bireyler olmalarının yanı sıra; sözcük ve bilgi dağarcığının zengin olmasını, duygu ve düşüncelerini mükemmel ve eksiksiz bir şekilde ifade edebilmelerini, İngilizceyi iyi bir şekilde öğrenmelerini, her dalıyla sanatı sevmelerini, yaptığı işe kendi yaratıcılığını katmalarını, matematiği sevmesini, bir kitap kurdu olmalarını da istiyoruz.

Minik Tırtıl Anaokulu Ataşehir
   
Facebook Paylaş
Minik Tırtıl Anaokulu Etkinlikleri